Chcemy, byś był zadowolony z zakupów

Bądź zadowolony. Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu, bo program nie spełnia Twoich oczekiwań, po prostu odstąp od umowy w ciągu 14 dni od daty nabycia licencji.

Więcej, niż w standardzie. Zgodnie z prawem, tylko konsumenci mają prawo takiego zwrotu, a prawo to nie dotyczy produktów cyfrowych, które zostały użyte. My dajemy Ci bezwzględne prawo odstąpienia od umowy bez żadnych warunków. Użyj programu i przetestuj go na spokojnie. Masz 14 dni na decyzję.

Jak skorzystać z opcji zwrotu? Aby skorzystać z opcji zwrotu, wyślij mailem swoje żądanie na adres lecturo@lecturo.pl albo wypełnij formularz, który otrzymasz w potwierdzeniu zamówienia. Żądanie musi zawierać: A. Twoje dane w sposób umożliwiający indentyfikację, B. jasne wskazanie, że chodzi o odstąpienie od umowy, C. musi zostać złożone w terminie 14 dni od daty nabycia (liczy się data wysłania żądania).

Prosta procedura zwrotu. Zwrot zostanie wykonany niezwłocznie na oryginalną formę płatności, w pełnej kwocie. Automatycznie zostanie wystawiona faktura korygująca, a licencja zostanie unieważniona. Przetworzenie zwrotu może trwać do 14 dni.

Co z danymi kupującego? Dane związane z transakcją muszą być przetwarzane w następującym zakresie: A. rozliczenia księgowe (do 6 lat od zakupu), B. rozliczenia legalności licenci (do 10 lat od zakupu), C. lista licencji zablokowanych (w trybie ciągłym, do 365 dni po okresie wygasania danej licencji).

Co jeśli chciałbym odwołać zwrot i korzystać z programu? Możesz po prostu kolejny raz nabyć licencję. W takim wypadku wykonanie zwrotu nie będzie możliwe przez rok od daty pierwszej transakcji.

Wszystko OK? Kup licencję teraz!

Lecturo · powered by JZK24 sp. z o.o.
NIP 5842771700 · REGON 380071994 · KRS 0000729513
Wszelkie prawa zastrzeżone · Kontakt · Regulamin